Açıklama

Kurumumuz 2018 yılında Tekin Okcebe ve Cenk Atasoy tarafından kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

440 müzik atölyesinde her yaş grubuna yönelik batı müziği ve Türk müziği, enstruman dersleri, şan dersleri, Türk müziği koro dersleri ve Müzik okullarına hazırlık dersleri yapılmaktadır. 440 müzik atölyesinde alanlarında uzmanlaşmış sanatçı eğitmenlerle çalışmaktadır. Eğitim kadromuz konservatuvar mezunu, akademik kariyerini sürdüren ve akademik kurumlarda eğitim veren, çeşitli kurumlarda sanatçı olarak kariyerine devam eden ve eğitmen kimliğini benimsemiş sanatçı ve eğitimcilerden seçilmiştir.

Eğitimcilerimizin hedefi, öğrenciye teknik beceri kazandırmanın yanı sıra üzerinde çalışılan alanın genel kültürüyle tanıştırmak ve sevdirmek ve dolayısıyla ilgi uyandırmaktır.

Ayrıca Royal Music Academy(ABRSM) ve London College of Music(LCM) sertifikalarına yönelik dersler yapılmaktadır.

Atölyemizde Konservatuarlara, Güzel Sanatlar Fakültelerine ve Müzik Öğretmenliği bölümlerine yönelik yoğun ve derin eğitim programlarımız bulunmaktadır. Gerek teori (solfej,armoni), gerekse enstrüman repertuarı açısından her bir okulun talep ettiği seviyeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

440 Müzik Atölyemizde öğrencilerimiz alanında uzmanlaşmış, akademik ve icra kariyerlerine de devam eden eğitmenler ile çalışmaktadır. Bu durum ister hobi ister profesyonel amaçlı olsun herkesin derslerden önemli kazanımlar elde etmesini sağlamaktadır. Eğitimcilerimizin hedeflerinden bir tanesi de öğrenciye teknik beceri kazandırmanın yanı sıra üzerinde çalışılan alanın genel kültürüyle tanıştırmaktır.

Harita
Reklam
Kategori
mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış
  • chat
    İnceleme Ekle