Açıklama

Artım Sanat Merkezi Hasret NURDAĞ Atölyesi 1994 yılında kurulan izmir'in en köklü sanat atölyelerinden biridir. Artım Sanat yüzlerce öğrenciyi Güzel Sanatlar Fakültelerine sokarak onları hayallerine ulaştırmış,  geleceklerine ve kariyerlerine büyük katkı sağlamıştır. Çocuk Resim kursundaki başarıları bir çok minik bireyin sanata adım attıkları ilk yıllarda ödüller kazanmasına ve özgüvenli bireyler olmalarına neden olmuştur. Başarısının en büyük nedeni bireyin gereksinimine özel çalışma programları hazırlaması ve 1994 yılından bu güne edinilen tecrübedir. Artım Sanat Merkezinde verilen dersler aşağıdaki gibidir.

Güzel Sanatlara hazırlık kursu; Güzel Sanatlara hazırlık kursunda bireyin öğrenme gereksinimlerine göre programlar hazırlanır. Burada amaç en kısa sürede ve en doğru şekilde güzel sanatlara giriş için elde edilmesi gereken beceriyi öğrenciye kazandırmaktır. Güzel sanatlara Hazırlık Kursunda bir çok öğrencimiz birincilikle fakülteleri kazanmışlardır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen başarılarımızı inceleyiniz.

Çocuk Resim kursu; Artım sanat merkezi çocuk resim kursu, elde ettiği başarılar sayesinde hem yurt içi hem yurt dışında minik öğrencilerine bir çok ödül kazandırıp onların öz güveni ve sanat hayatlarındaki bu ilk adıma büyük katkı sağlamıştır. Başarımızın sırrı öğrencilerimize tüm teknikleri onları sıkmadan öğretip onların hayal güçlerini destekleyici programlar ile yarışmalara hazırlamaktır.

Hobi Kursu; Yetişkin hobi kurslarında resim sanatının tüm tekniklerini öğrenerek sanat hayatına hızlı bir giriş yapılması sağlanmaktadır. Buradaki en büyük önem öğrenciye en kısa sürede en dilediği teknikleri öğretmek ve öğrencinin istediği düzeyde resim becerisini elde etmesini sağlamaktır.

Müzik Kursu; Artım Sanat merkezi müzik kurslarında bir çok müzik aletinin kursları verilmektedir. Başlıca piyona derslerinden oluşan kursların ayrıntılı bilgisini bizi arıyarak öğrenebiliriniz.

Şehir
Reklam
Takip Et!
mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış
  • chat
    İnceleme Ekle