Açıklama

her türlü enstrüman eğitiminin yanı sıra şan eğitimi, popüler müzik korosu, Türk halk müziği korosu, Türk sanat müziği korosu, "vocalİZMA" polifonik topluluğu ve çocuk korosu gibi hobi kurslarının yanı sıra konservatuvar ile güzel sanatlar fakülte ve liselerinin müzik bölümlerine hazırlık programları, caz müzik bölümü ve müzik teknolojileri bölümü ile profesyonel kurslarımızla da hizmetinizdeyiz. alanında uzman eğitmen kadromuz ve güler yüzümüzle sizleri karşılıyoruz.

 

eğitimlerimizin kalitesini; tarafımızdan hazırlanan eğitim programlarının, dokuz eylül üniversitesi sürekli eğitim merkezi (DESEM) tarafından onaylanması ile pekiştiriyoruz. böylece, yaptığımız işbirliği ile eğitim süreçlerimizi dilediğinizde sertifika ile sonuçlandırıyoruz.

 

konservatuvar öğrencilerine yönelik atölye çalışmalarımızla; sadece enstrüman ve şan gibi pratik uygulamaları değil, nazarî-teorik uygulamaları da gerçekleştirebilme imkanı sunuyoruz.

müzikle ilgilenenlerin buluşma noktası haline gelen akademimiz, zengin kitap ve nota arşivine sahiptir. bunun yanında davul stüdyosu, teknolojik altyapıya sahip teorik oda ile uygulama dersliğinden oluşmaktadır. akademimizin bulunduğu bina ve akademimiz, engelli bireylerin kullanımına uygundur.

 

müzikle ilgilenmek isteyen veya ilgilenen, amatör ya da profesyonel herkesin buluşma noktası olan akademimiz; alsancak 'merkez' olmak üzere, 2016 yılı ekim ayından itibaren üçkuyular şubesinde butik ya da kapsamlı eğitimler ile sizleri bekliyor.

Şehir
Harita
Reklam
Kategori
Takip Et!
mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış
  • chat
    İnceleme Ekle