Açıklama

Biz Kimiz ?
Kurumumuz 2002  yılından itibaren  eksikliği hissedilen ve okullarda yeterince verilemeyen sanat, teknoloji ve iletişim konularında ve eğitimin ihtiyaç duyduğu alanlarda hobi amaçlı sanat kursu hizmeti veren bir atölyedir

Kurumumuz sadece sanat atölyesi değil aynı zamanda çocuk tiyatrosu ve reklam ajansı olarakta hizmet vermektedir. Ankara da Batıkent’te hizmet veren kurumumuz Türkiye’ nin 81 ilinde başarıyla oyunlar sergilemiş, ses getiren yaratıcı projeler hazırlamış ve önemli firmalarında reklam tasarım işlerini yapmıştır. Halen bu çalışmalarına devam etmekte ve yeni yaratıcı fikirleriyle hızla büyümektedir…

Mor Çilek’te Eğitim;
Kurumumuz akademik yeterliliğe sahip eğitimcilerimizle; yaratıcı, öz güveni yüksek, alanında uzman bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiştir.

Mor Çilek Fikir Sanat Atölyesi, 23 yıldır Sanat ve İletişim alanlarında buluş,yaratıcılık, teknoloji kullanma performans sergileme ile bunu uygulanabilir profesyonelliğe dönüştürme konusunda tecrübeli kurucularının birikimlerini öğrencilere aktardığı bir sanat okuludur. Eğitim sistemine kazandırdığı yeni programları, uygulamaya soktuğu yeni projeleri ile sürekli gelişimi ilke edinmiştir.

Eğitimlerimiz öğrencilerin kişisel gelişimleri, kas gelişimleri ve yaş grupları dikkate alınarak yapılmaktadır. Öğrencilerimiz; yetenek eğilimleri takip edilerek ilgilendikleri alanlarda uzmanlaşması için yoğun programlara alınmaktadır. Öğrencilerimiz aldıkları eğitim sayesinde akademik yaşamlarında başarıya ulaşmaktadır.

Grup çalışmaları dışında bireysel ( birebir) eğitimlerimiz de mevcuttur.

Şehir
Reklam
Kategori
mood_bad
  • Henüz yorum yapılmamış
  • chat
    İnceleme Ekle